Kripto Para Rehberi

Kripto Para Rehberi
Kripto Para Rehberi

Kripto Para Rehberi Emtia piyasasının en güçlü aktörlerinden bir tanesi olan petrol, son dönemdeki güçlü yükselişini sürdürmeyi başarıyor. Hafta başından bu yana oldukça dirençli bir şekilde seyreden petrolün ABD’den gelen verilerle birlikte daha da hızlı bir artış sergilediği söylenebilir.

Kripto Para Rehberi
Kripto Para Rehberi

Kripto Para Rehberi Petrol Yükselişini Sürdürüyor

Cuma sabahı Asya piyasaların yılın en yüksek endeksi görüldü. Cuma kapanışını arz kesintileri ve ABD’den gelen olumlu verilerle iyi bir şekilde kapatan petrolün yeni hafta Kripto Para Rehberi öncesinde kripto para güçlü sinyaller verdiği görüldü. Brent petrolde %0,41 oranında artış yaşanırken 59,24 USD seviyesi görüldü. WTI tarafında ise artış daha yüksektir. %0,73 oranındaki artış sonrasında 56,64 USD seviyesine ulaşıldı.

Kirpto Para Neyi Tetikledi

ABD Başkanı Joe Biden; 2021 Ocak ayında 1,9 Trilyon dolar değerinde bir paket sunmuştu. Bu paketin çok yakın bir tarihte gündeme Kripto Para Rehberi geleceği kripto umutları ile birlikte ABD ürün siparişlerinde çok güçlü bir seyir izlendi. Bu anlamda yatırımcıların düzelme hissi ile daha umutlu hareket ettikleri görüldü.

Petroldeki OPEC kesintileri ile alakalı Reuters’a açıklamalar yapan CMC Markets kıdemli piyasa stratejisti Michael McCarty OPEC+ tarafından gelen disiplinin gerçek anlamda olumlu olduğu söylenebilir. Üretim kesintilerine çok ciddi manada riayet edilmesi sayesinde arz ve talep arasındaki dengenin korunarak fiyatların makul seviyelere ulaşacağı açık. Bu nedenle de ekonomik istikrar çok daha mümkün bir hal aldı.

Kripto Para Rehberi Umut Vaat Ediyor

ABD’den gelen veriler ve OPEC kesintilerinin tüm dünyada oldukça ciddi işaretler verdiğini ifade etmek gerekiyor. Emtia piyasalarında oldukça güçlü bir seyir sergileyen ve bu yönüyle yatırımcılarını da sevindiren petrolün güçlü ama çok da sert olmayan veriler ile yükseldiğini ifade etmek gerekir.

OPEC kararlarının yanı sıra Suudi Kripto Para Rehberi Arabistan’ın da sorumlu davranışı fiyatların direncini sağlamada başarılı oldu. Bu anlamda petrol gün geçtikçe daha da güçlenecek. Ancak OPEC kararının sert bir şekilde devam ettirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde ülkelerin olası gevşemeleri ciddi sorunlara yol açabilir.

Petrol ve diğer bütün piyasaları yakından takip etmek için Kripto Para Rehberi takibe alabilirsiniz. En güncel ve tarafsız haberler ile sizlerleyiz!