Bitcoin Sinyalleri

Bitcoin Sinyalleri

Bitcoin’de boğa Bitcoin Sinyalleri piyasasının devam edip etmediğine dair çok ciddi endişeler kafalarda birer soru işareti olurken bu kripto parada durumun ne olacağı hala büyük bir merak konusu oluyor. İnsanların yatırımlarını ciddi anlamda BTC’ye çevirdiği bir dönemde fiyatlardaki düşüşlerin beklenmedik etkiler ortaya çıkardığı bir gerçek!

Bitcoin Sinyalleri
Bitcoin Sinyalleri

Bitcoin Sinyalleri ’de Boğa Piyasası Devam Ediyor mu?

BTC son 36 saat içerisinde 11 bin dolar düşüş yaşayarak çok ciddi bir çakılma gösterdi. 42 bin USD seviyeleri ile çok ciddi bir seviyeye ulaşan BTC’de 11 Ocak’ta elde Bitcoin Sinyalleri edilen hacim tüm zamanların en büyüğü oldu. 9 Ocak tarihinde pek çok yatırım analistinin işaret ettiği seviyeler çoktan aşılırken bu aşmanın ardından bir düşüş olayı ile karşı karşıya kalındı.

BTC’de Son Durum

Bitcoin piyasalarında yaşanan çok ciddi dalgalanmalar nedeni ile yatırımcıların nasıl bir yöntem izleyeceklerine dair soru işaretleri artarken bu soru işaretlerinin gelecek kaygıları Bitcoin Sinyalleri da taşıdığı açık. Kripto 13 Ocak 2021 tarihi itibarı ile geri çekilmeler bir nebze durmuş gibi görünse de 42 bin USD’nin çok uzağında olan bir Bitcoin’den söz etmek gerekiyor.

34 bin USD seviyelerinden işlem gören BTC, son 24 saat içerisinde %6’ya yakın kayıp yaşadı. Bu kayıplar yatırımcıların panik satışlarına neden olsa da çok ciddi satışlar gelmediğini Bitcoin Sinyalleri ifade etmek gerekir. Yeni bir çıkış öncesi düzeltme hareketi olarak da kabul edilebilecek olan geri çekilmeleri yakından takip etmek gerekir.

Diğer Bitcoin Sinyalleri Kripto Paralarda Son Durum

Kripto paraların geneline bakıldığında kırmızı ibreleri görmek mümkün. Düşüşlerin çok ciddi olmadığı bazı kripto para birimleri de olduğunu ifade ederken Ripple’da ibrenin yeşil olması ise bu kripto paraya yatırım yapanları sevindiriyor. Ripple, son Bitcoin Sinyalleri 24 saat içerisinde %4’e yakın değer kaybı yaşamış olsa da bu değer kaybının 7 günlük periyotta çok da ciddi olmadığı görülüyor. 13 Ocak 2021 itibarı ile 0,295 düzeyinden işlem gören kripto para biriminde neler yaşanacağı merak konusu oluyor.

Kripto paralarda düşüş yaşayan ve yatırımcılarını üzen bir diğer seçenek ise Ethereum! Son 7 günde %4,5 ve son 24 saatte %8,5 değer kaybeden Ethereum 1046 USD seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.